Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Mojekolo.cz má již sedmou prodejnu. Doma, na Prajzské bude Ghost i Lapierre


V Kravařích byla slavnostně otevřena již sedmá prodejna společnosti Mojekolo.cz a zároveň administrativní srdce distributora značek Ghost a Lapierre, firmy Schindler.

Zdánlivě nelogický krok v podobě ústředí kdesi v polích mezi Opavou a polskými hranicemi má ovšem hned dvě logická vysvětlení. Jednak pocházejí majitelé i celá řada zaměstnanců z regionu, ale hlavně jsou distributorem nejen pro ČR, ale také pro Slovensko, Polsko a Maďarsko. Vezmeme-li celou Visegrádskou čtyřku dohromady, ocitají se Kravaře velmi blízko pomyslného středu.

Prodejna samotná se hodlá zaměřovat hlavně na čím dál oblíbenější elektrokola, po dostavbě chybějících skladových kapacit bude možné ji rozšířit ještě o další prostory. Prohlídky moderně pojaté administrativní budovy se kromě obchodních partnerů, zástupců médií a místních zvědavců účastnily také některé osobnosti české cyklistiky, zmiňme třeba Jana Hrušku nebo Pavla Padrnose.

Po úvodním poděkování kolegům, bez nichž by úspěšná expanze firmy nebyla možná, shrnul majitel, Jan Schindler, některé významné milníky v historii firmy, názorně ukázal, jak postupně v portfoliu přibývaly další a další značky a vyjádřil přesvědčení, že i díky novému krásnému prostředí pro obchodníky, marketéry, ajťáky a všechny ostatní se bude dařit i v budoucnu.

V závěrečné části programu pak proběhlo představení nového e-biku Lapierre Overvolt s revoluční koncepcí plně integrované baterie. Ta se vsouvá do mohutné spodní rámové trubky malými servisními dvířky po jednotlivých flexibilně spojených článcích jako housenka. Napájí výkonný pohon Shimano Steps a se 140 mm zdvihu vpředu i vzadu se nemusí bát žádného terénu.


Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: