Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Elektrokola Apache mění život i olympijskému vítězi a ředitelce divadla

Dlouhodobý test

Nápadité propojení testů vlastních elektrokol s marketinkem nabízí tuzemská značka Apache. Právě spustila druhý ročník projektu Apache mění život, jehož tvářemi jsou olympijský vítěz v pětiboji David Svoboda a Daniela Šálková, ředitelka Divadla v Dlouhé. Oba už jezdí po Praze na elektrokolech!

„Naše divadlo je plné cyklistů. Já bydlím na Bílé hoře, takže cesta do práce je pro mě radostí a cesta domů často plná utrpení. Teď se to, doufám, změní,“ usmívá se Daniela Šálková, která vyrazí na městském modelu Gaagi Lady.

„Já se plánuju stěhovat. Můj nový domov leží tak daleko od „práce“ na Dukle, že se nevyplatí jezdit autem, ale pěšky už je to daleko. Proto jsem si vybral elektroskládačku,“ těší se David Svoboda, jehož před odjezdem na olympiádu do Ria trápí bolavé koleno.

Oba zkoušeli své nové stroje s trojicí vybraných účastníků, jimž by v „přímém přenosu“ mělo kolo skutečně změnit život. „Po celé léto budou psát blog a dělit se tam s námi o své zážitky a zkušenosti. To je pro nás nejlepší zpětná vazba,“ říká Lukáš Bárta, šéf firmy Apache.

Jako dopravní prostředek na cestu do práce použije elektrokolo 53letá Mirka Teichmannová z Hradce Králové. „Záda mě bolí natolik, že už na kole jezdit nemůžu a musela jsem se vláčet autobusem. Věřím, že mi elektrokolo rozpumpuje kolena a budu i stačit manželovi na výletech,“ plánuje si.

Po několika operacích kolen je 52letá Lýdie Růžičková z Vinařic u Kladna. „Pěšky chodit nemůžu a auto neřídím, můžu jezdit jenom na kole. A elektrokolo mi teď určitě změní život, doporučil mi ho můj lékař,“ věří.

Jaroslav Krásenský z Brna je i v šedesáti vášnivým cyklistou, byť po posledním úrazu už se mu daří jen na snazších tratích, než do té doby oblíbeném Pradědu nebo v Madonně di Campiglio. „Všem okolo sebe teď budu moci ukázat zase nové trasy na Šumavě, v rakouském údolí Lungau nebo se vrátím na mé nejmilejší na Vysočině okolo Nového Města na Moravě,“ chystá se.

 

Závěr

Příběhy můžete sledovat zde: www.apache-elektrokola.cz/meni-zivot


Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: