Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Pražský MTB pohár 2014 míří do finále

Sport

20.09.2014

Už jen finálový závod zbývá účastníkům Pražského MTB poháru 2014. Uskuteční se v neděli 21. září v Praze 17 Řepích, v lokalitě, kde se v tomto roce jelo i Mistrovství České republiky horských kol. Trať finálového závodu bude z větší části totožná s tratí mistrovského závodu.

Na zásadní změnu se ale mohou těšit chlapci a dívky od 8 do 10 let, na které čeká zcela nový dětský okruh a také jezdci závodící v kategoriích žáci a žákyně I. a II., kterým se trasa závodu prodlouží a více přiblíží té „dospělé“.

Pohled do průběžných výsledků Pražského MTB poháru napovídá, že celkové vítěze většiny kategorií určí až finálový závod a to samé platí i soutěži týmů, ve které je doposud hodnoceno 42 (!) klubů.

Start všech věkových kategorií je v neděli.

Start všech věkových kategorií je v neděli.

Na vítěze jednotlivých kategorií čekají unikátní „Pražské kostky“ a všichni závodníci, kteří se zúčastnili nejméně 4 závodů, včetně finálového, budou jistě s napětím čekat na losování, kdo se stane šťastným výhercem kola Specialized Rockhopper 29.

Tradiční, předzávodní trénink na trati v Praze Řepích se uskuteční v sobotu 20. září od 16:00 hodin.

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: