Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Ledová sprcha: zlili se i Froome a Contador

Sport

26.08.2014

Ice Bucket Challenge zasáhla i peloton v průběhu Vuelty. Polil se jeden z favoritů Chris Froome, vyzval rivala Alberta Contadora a ten… Také nezaváhal. Vylít si na hlavu kyblík studené vody (nejlépe s ledem) je stále v kurzu. Vyhecovat se nechal i Bill Gates a tisíce dalších včetně sportovních hvězd Djokoviče, Berdycha či Čecha.

Autor:BikeFoto:Bike

Hlavní ale je, aby se přispělo na dobrou věc. Na osvětu o nemoci ALS (Amyortrofická laterální skleróza) se zatím vybralo úctyhodných 42 milionů dolarů.

Akci spustila nezisková organizace ALS Association, která peníze schraňuje. Princip je jednoduchý: kdo dostane výzvu přes Facebook, musí se během 24 hodin polít vodou. Má také právo nominovat další tři osobnosti. Pokud vyzvaný odmítne, měl by na konto ALS Association poslat 100 dolarů.

Libovolnou částku posílají i celebrity, které sprchu podstoupí. Ministr financí Andrej Babiš například poslal tisíc dolarů poté, co přijal výzvu tenisty Radka Štěpánka.

Koupel v podání Chrise Frooma:

SnLpkKWyq0g

A odpověď Alberta Contadora:

ROlhp4QmyeE

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: