Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Cyklo šílenství u Bodamského jezera začíná!

Info

25.08.2014

Téměř vše, na co si jen vzpomenete. Cyklistický svět míří k Bodamskému jezeru do města Friedrichshafen. Eurobike, výstava největší z největších, začíná ve středu a potrvá do soboty. Najdete tam na obří ploše novinky na sezonu 2015. Horská i silniční kola, oblečení, doplňky, cokoliv. Těšit se můžete na 1 300 firem z celého světa, organizátoři očekávají kolem 70 tisíc návštěvníků. Tahle akce je opravdu zážitek.

Pokud plánujete cestu do Německa, počítejte z Prahy s bezmála šesti stovkami kilometrů po dálnici. Přes Plzeň, Regensburg a Mnichov byste do cíle měli dorazit za nějakých šest hodin.

Vstupenky jsou na místě výrazně dražší než v předprodeji. Za denní vstupné zaplatíte 23 eur při včasném nákupu, ve Friedrichshafenu už 32 eur. Dvoudenní 30/44 eur, třídenní 37/54.

Vše ze světa kol a hodně návštěvníků, to je Eurobike.

Vše ze světa kol a hodně návštěvníků, to je Eurobike.

Ubytování bývá s velkým předstihem zarezervované, ale pokud chcete nasát atmosféru, je nejlepší variantou stan u výstaviště, kde zaplatí osoba šest eur za noc. Samozřejmě je možné přijet v obytném voze atd.

Než se dočkáte obrovského zážitku z nových kol, připravte se na možné komplikace s dopravou, detailní informace a rady najdete na oficiálních stránkách výstavy www.eurobike-show.com.

Skvělou vychytávkou je jako v předchozích letech mobilní aplikace, díky které se ve velkém množství expozic budete rychleji orientovat. Najdete v ní seznamy i plánky, přehled značek atd. Zdarma si ji můžete stáhnout pro Android i iOS.

Pokud míříte na výstavu, stáhněte si mobilní aplikaci, díky které se zorientujete.

Pokud míříte na výstavu, stáhněte si mobilní aplikaci, díky které se zorientujete.

Perlička na závěr. Firma Specialized už na začátku roku oznámila, že letos na veletrhu vystavovat nebude. Důvod? Chce se zaměřit na koncové spotřebitele.

„Plánujeme nabídnout našim prodejcům a zákazníkům ještě lepší služby, chceme, aby si naše produkty vyzkoušeli v těch nejlepších podmínkách,“ uvedl John Glett, šéf Specialized pro Německo, Švýcarsko a Rakousko. „Jsme přesvědčeni, že neexistuje lepší způsob, jak předvést naše produkty, než dostat je ven a jezdit. V silnici i v terénu.“

Loni se na výstavu přijela podívat i kancléřka Angela Merkelová.

Loni se na výstavu přijela podívat i kancléřka Angela Merkelová.

Jinak se však v Německu v následujících dnech dozvíte a uvidíte vše podstatné.  

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: