Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Takhle jsem vypadal, ukázal Štybar a jde trénovat


23.08.2014

O víkendu se měl postavit na start Vuelty, místo toho Zdeněk Štybar plánuje po pádu na Eneco Tour první lehkou vyjížďku. Na Instagramu také ukázal snímek, jak jeho tvář vypadala po karambolu v Belgii, při němž si před více než týdnem vyrazil několik zubů.

„Po operaci jsem zůstal do neděle v nemocnici v Roeselare. Rád bych poděkoval všem lékařům a sestřičkám za skvělou práci. Byli na mě moc hodní,“ napsal reprezentant na svém webu www.zdenekstybar.com. „Měl jsem velké štěstí, že jsem byl v péči doktorů Fabreho a Bettense,“ zmínil experty na plastickou chirurgii.

Od neděle byl doma s manželkou v Essenu, ve čtvrtek zamířil na další vyšetření na kliniku v Roeselare. „Vyndali mi stehy a byl jsem i na rentgenu zubů. Právě zuby jsou asi největší problém v mém uzdravovacím procesu. Chybí mi pět předních, tak mám teď trošku větší úsměv,“ popisuje v žertu.

„Lékaři ještě nemůžou pracovat na nápravě, protože jedna z kostí u předních zubů stále není stoprocentně v pořádku,“ dodal už vážně.

Video Štybarova pádu:

haycJeuWTV8

V běžném životě má problémy pouze s jídlem. Všechno musí být rozmixované a jí jen po malých porcích, případně pomocí injekční stříkačky.

V sobotu či v neděli se chystá na první vyjížďku. „Netuším, jak se budu na kole cítit. Ale doufám, že se vrátím co nejdřív, protože jsem měl před pádem opravdu dobrou formu,“ říká na závěr Štybar, jenž fanouškům děkuje za desítky povzbudivých zpráv, které denně dostává. „I díky tomu mám velkou morálku.“

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: