Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Za jeden příběh ze 101. Tour jich dostanete sto

Info

25.07.2014

Sto první tanec se Starou dámou, jak se přezdívá Tour de France, míří do finále. V neděli skončí posledním spurtem a následným parádemaršem na Champs Elysées sto první ročník. Napište nám svůj příběh letošní Tour a my nejlepší z vás odměníme knihou – Příběhy Staré dámy, sto ročníků Tour de France.

Objemná publikace vydavatelství Prostor právě vychází v aktualizovaném vydání. Už loni sklidila obrovský úspěch, přináší strhující vyprávění, historické fotografie i kompletní statistiky. Autor, sportovní novinář Tomáš Macek, ji ještě nyní doplnil o čerstvý portrét Chrise Frooma, Romana Kreuzigera i Jiřího Ježka.

Za právě uplynulé tři týdny přibydou do bohaté historie nejslavnějšího cyklistického závodu planety další story, jejichž hrdiny není těžké odhadnout – Vincenzo Nibali, Rafal Majka, Leopold König.

Stovky českých fanoušků se vydaly do Francie, další tisíce sledovaly jejich tvrdé bitvy u televize. Napište nám svůj letošní zážitek, váš příběh s Tour – těšíme se na adrese nohejl@motorpresse.cz.

Zveřejníme je na našem/vašem webu a vybrané autory odměníme knihou v ceně 597 Kč.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: