Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Na prázdniny aktivně s novým webem

Info

04.07.2014

Tahle prázdninová jízda bude stát za to! Vítáme vás na stránkách nového webu active-sport.cz. Chce být tím správným parťákem našich časopisů Bike a Outdoor z řady Active Sport. Na co se můžete těšit?

Chceme vám dávat ochutnávat ze stránek magazínů, ale zároveň nabízet čerstvé aktuality. Ze světa kol, outdooru, zkrátka aktivního života sportu a přírody. To, co nás baví a věříme, že zaujme i vás.

Exkluzívní testy materiálu, technické novinky, reportáže z výletů, ale i příběhy osobností nebo pohledy do zákulisí sportovních podniků.

V nejbližší době se chystáme na testování modelů značky Ghost pro příští sezonu, velký rozhovor s dobrodruhem Markem Holečkem, nebo povídání se světovou topmodelkou Karolínou Kurkovou, co je pro ni „outdoor“. Strávili jsme den z dvacetileté pouti kolem světa s mužem, který opustil práci a prodal dům jen proto, aby mohl být „na cestě“.  A taky se vydáme samozřejmě na Tour de France, i když trošku jinak, než byste čekali.

Zachovejte nám přízeň a napište nám, jak se vám náš/váš nový web líbí a co byste na něm ještě rádi našli.

Tomáš Nohejl a Viktor Nosek

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: