Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Dráhaři závodili v Německu

News

12.08.2013

Na dvou německých drahách se v uplynulých dnech konaly dva velké mezinárodní závody dvojic. Jednalo se o 1001 kolo v Öschelbronnu a o TIS-Sixdays-Night v Oberhausenu.

 

19. ročník závodu dvojic "1001 Runde - Öschelbronn" vyhráli v novém traťovém rekordu Němci Leif Lampater a Marcel Kalz z týmu Rudy Project Racing, kteří se jako první v historii dostali pod hranici 4 hodin, když 200 kilometrů ve velkém vedru zvládli za 3:59:42 hod., Druzí skončili Christian Grasmann a  Rakušan Andreas Graf a na místě třetím český pár ve složení Martin Hačecký a Milan Kadlec. Druhý český pár ve složení Denis Rugovac a Marek Mixa obsadil místo 7. 

Následujícím závodem byla TIS-Sixdays-Night v Oberhausenu s hlavním závodem "Großer TIS-Preis - 150 kol dvojic". Vítězi se stala švýcarská dvojice. Franco Marvulli-Tristan Marguet. Druzí skončili Nizozemec Nick Stöpler jedoucí s Christianem Grasmann a třetí pak byli mistři světa Vivien Brisse-Morgan Kneisky z Francie. Marek Mixa se svým spolujezdcem Tino Thömelem obsadil místo 8., dvojice Milan Kadlec-Martin Hačecký skončila 9. a Denis Rugovac jedoucí s Robertem Bickelem obsadil místo 13.

Autor: Jiří Mikšík

Tagy:
Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: