Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Author Marathon Tour vrcholí opět v Jizerkách! Už v sobotu

Info

05.10.2018

Kdy: V sobotu 13. října 2018, start 10:00. Kde: Bedřichov v Jizerských horách. Kolik: 68,853 km s převýšením 1 624 m. Po loňském přesunu zázemí ČT Author Cupu z Josefova Dolu do Bedřichova se i letos bude začínat a končit na známém stadionu Jizerské padesátky.

Opět můžeme čekat na české poměry neskutečné množství lidí, známá jména českého sportu v závodním poli, start v několika vlnách, kombinaci šotolinových cest a tradičních jizerských „panelek“, vysoké tempo na čele a pohodovou atmosféru v zadní části pole.

Trasa se od loňska nezměnila, od stadionu se po malém okruhu vyrazí k josefodolské přehradě, přes Kristiánov na Knejpu, po Kasárenské silnici kolem Jizery, po té Štolpišské ke Krásné Máří, další průjezd Kristiánovem a okruhem kolem Olivetské hory zase zpět do Bedřichova. Takhle napsáno to vypadá jednoduše, ale ani letos se nebude jednat o procházku růžovou zahradou. Navíc nevyzpytatelné podzimní počasí může pořádně zamíchat kartami.

Takže neváhejte a přijeďte si zazávodit (pár míst je ještě volných), nebo se aspoň podívat. A komu to nevyjde, může si zapnout ČT Sport. Kamery veřejnoprávní televize budou snímat vše důležité.

Více info na www.ctauthorcup.cz

Nabízíme vám také pár fotografií z loňska.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: