Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Peklo severu se pojede poprvé v polevském bikeparku

Sport

18.07.2018

Zcela novým závodem pokračuje v neděli 19. sprna Peklo Severu 2018. 1. ročník cross-country závodu Okolo polevských obrů se jede na nově otevřeném bikeparku na Polevsku (Nový Bor). Prostřední bikeparku zaručuje atraktivní podívanou pro diváky i zážitek pro závodníky.

Závodníky všech kategorií prověří lesní tratě Lužických hor. Závod je situován kolem nově vytvořeného bikeparku v Polevsku, část trati vede přímo po trailech. Přijeďte si zazávodit a strávit sportovní den s celou rodinou v prostředí sportu zaslíbeném.

Stejně jako na ostatních závodech Peklo Severu, i zde jsou vypsány kategorie od nejmenších dětí (Mrňouskové 0-3 roky) až po veterány. Protože jeden ze standardů Pekla Severu je otevřenost všem v jakékoliv výkonnostní, nebo věkové kategorii, nově je vypsána také kategorie  Open – bez rozdílu věku a pohlaví. Přijeďte a zkuste si atmosféru skutečného závodu na dvou okruzích. 

Prezentace závodu začne v 9 hodin v areálu bikeparku na sjezdovce v Polevsku. Program celého dne zahájí děti startem v 10 hodin, hlavní závod dne pak startuje ve 13.30. Parkování a občerstvení je zajištěno v prostorách areálu. Každý závodník od juniorských kategorií dostane poukaz na jídlo zdarma. 

Propozice a další informace najdete na www.pekloseveru.cz a www.facebook.com/PekloSeveru. 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: