Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Znovu do Lužiček. Maratonem Fofr cup pokračuje Peklo Severu

Info

06.06.2018

Do Lužických hor se v sobotu 30. 6. sjedou závodníci všech výkonnostních kategorií. Pořadatelé závodů Peklo Severu připravili čtvrtý díl seriálu, cyklomaraton Fofr cup. Start a cíl závodu je v turisticky oblíbené obci Prysk, v okrese Česká Lípa.

Autor:ArchivFoto:Archiv

Závod určený pro všechny věkové i výkonností kategorie tradičně nabízí skvělé výkony vynikajících jezdců i zážitek pro sportovní nadšence. Očekává se pokračování těsných soubojů napříč všemi kategoriemi v boji o vítězství.

Trasa dlouhá 30,6 km vede po zpevněných a lesních cestách prostředím CHKO Lužické hory, v okolí turisticky atraktivních a oblíbených obcí Prysk, Mlýny a Kytlice. Vybraná místa tratě nabízí neopakovatelné úseky a výhledy, kvůli kterým stojí za to přijet závodit. Na své si díky rychlé, atraktivní a nenáročné trati přijdou jak nejlepší závodníci, tak i hobby cyklisté.

Pojďte se podívat do malebné krajiny Lužických hor, společně si zazávodit a strávit tak sportovní den s celou rodinou. Startují kategorie od nejmenších dětí, přes aktivní cyklisty i závodníci na kolech - hajtrách. Pro závodníky do 15 let je připraven okruhový cross-country závod dle vypsaných kategorií. Tyto kategorie jsou i letos vypsané pro vůbec nejmenší dětí – Mrňouskové 0-3 roky.

Součástí hlavního závodu bude také vložený závod „Hajtra cup“ – závod hajter všeho druhu a věku. Vezměte staré dědovo kolo, oblečte se do recesistického obleku a přijeďte si objet okruh spolu se závodníky. Fantazii se meze nekladou, hlavním posláním je pobavit sebe i ostatní.

Prezentace závodu bude probíhat od 10 hodin u vodní nádrže v Horním Prysku. Start prvních dětských kategorií je v 11. Hlavní závod startuje ve 14. Samozřejmostí je zajištění hudebního doprovodu, občerstvení (každý závodník na hlavní trase dostane poukázku na jídlo a pití v ceně závodu), komentování závodu nebo zdravotnické zajištění. 

Propozice a další důležité informace najdete na www.pekloseveru.cz nebo Facebooku www.facebook.com/PekloSeveru

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: