Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Galaxy Stevens série pokračuje maratonem v Náměšti

Sport

03.05.2018

Kam se vydat v bohaté závodní nabídce nadcházejícího víkendu? Zkuste třeba Náměšť nad Oslavou, druhý díl oblíbené Galaxy Stevens série.

Děti a mládež, od těch nejmenších na odrážedlech až po juniorky a juniory a dospělé ve všech věkových kategoriích se utkají o ceny od našich sponzorů a krásné medaile. Nejrychlejší závodník na dlouhé trati dostane Pohár města Náměště nad Oslavou a vítězové jednotlivých kategorií na delší trati slušivé dresy Galaxy Stevens série.

Loňské vítězství obhajuje Lukáš Smola (Galaxy Cyklošvec Stevens), který dokázal už dvakrát vyhrát v celkovém pořadí Galaxy Stevens série mezi muži 19 -29 let a je vítězem i prvného letošního závodu této série – Stevens 50 Podralsko v Osečné.

Od 9.30 tu předvedou kluci z RideWheelu biketrialovou exhibici a po celý den bude nejmenším k dispozici skákací hrad a malování na obličeje.


Závodní klání započne závodem odrážedel v 10 hodin a následovat budou další dětské kategorie. Každý malý závodník obdrží sladkou odměnu v cíli. Ti nejrychlejší pak budou v poledne slavnostně dekorováni na pódiu.

V 11.30 a 12 hodin pak odstartují závodníci na tratě 28 a 56 km, kolem 12.50 budou ti nejrychlejší v cíli a 15.30 zakončíme závod slavnostním vyhlášením nejlepších. Těší se na vás Bikeklub Sokolisti.

Galaxy Stevens série 2018 pokračuje těmito závody:

15. 7. MTB kritérium Okolo hradeb Galaxy CykloŠvec - Písek

28. 9. Kenda Tour de Brdy - Strašice

Další info: www.galaxy-serie.cz

www.facebook.com/GalaxyStevensSerie

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: