Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Pražský pohár MTB v Letňanech bude pražským mistrákem

Sport

24.04.2018

Bike Park Kbely bude v úterý 8. května dějištěm už čtvrtého závodu Pražského MTB poháru 2018. Závod bude pro kategorie žákyň I. a II., žáků I. a II., kadetek, kadetů, juniorek a juniorů zároveň vypsán jako Open Mistrovství Prahy horských kol 2018.

Všichni závodníci uvedených kategorií tak budou bojovat, mimo cenné body do celkového pořadí seriálu, také o prestižní titul a poháry určené mistrům Prahy pro rok 2018.

Areál Kbely, kde se závody Pražského poháru pravidelně pořádají už několik let, doznal v průběhu zimních měsíců celé řady změn a byl předělán na sportovní volnočasový areál s množstvím cyklistických trailů, singlů a cyklostezek. Nové prvky budou samozřejmě začleněny do trati závodu, která tak získá ještě větší atraktivitu.

Pořadatelský tým Kbely Cycling Teamu vedený Miroslavem Svobodou upozorňuje závodníky, že trénink na vyznačené trati bude možný v pondělí od 17 hodin.

Využijte i vy krásné jarní počasí, které v tomto roce provází pražské cyklistické závody a přijďte povzbudit závodníky všech výkonnostních a věkových kategorií do Kbel. Nebo ještě lépe, přijďte závodit!

Více informací naleznete na www.prahamtb.cz  a www.skcpraha.cz.

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: