Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Velocentrum Voleský pokřtil největší salon Specialized

Info

13.04.2018

Poklidným večírkem pokřtil Miloš Voleský rekonstrukci vršovického obchodu Velocentrum, který se tak stává reprezentačním salonem značky Specialized nejen v Praze.

Na místě bývalého tradičního Pek sportu má na 500 metrech čtverečních nejširší nabídku americké značky (okolo 150 přímo na ploše, až 800 okamžitě k dispozici) v moderních obchodních prostorách, k tomu laboratoř nastavení posedu BG fit Retül (kde zvládne také jiné značky kol) i cyklolázně (resp. servis).

„Proč by k nám měl člověk zajít? Nabízíme toho opravdu hodně a v komfortním prostředí s nejnovějšími způsoby vystavení zboží,“ tvrdí majitel, který už vlastní také obchody s produkcí Specialized v Přelouči, Hradci Králové a Pardubicích.

„Je to moje srdeční značka, která dělá hodně pro vývoj celé cyklistiky, proto se ji chci také pořádně věnovat,“ dodává.

Servis označuje za kuchyni svého obchodu s devíti zaměstnanci. Čtyři z nich se věnují právě servisu. „Snažíme se plánovat termíny, ale i v nejhorších případech většinou zvládáme do týdne, poradíme si s akutními požadavky,“ říká.

Sám přímo podporuje materiálem tým Gapp systém/Cabtech s Jitkou Škarnitzlovou a Matějem Průdkem. Ten se představil s novým účesem poté, co shodil afro ála David Luiz. „Jsou to sympaťáci s ambicemi, znám je dlouho, Jitka mě už před časem předjížděla na závodech. Prohodili jsme pár slov, potěšilo mě, že chce jezdit na Specialized a bylo mi trošku líto, že ji nemůže podpořit sama značka. Tak jsme se dohodli,“ vysvětluje.

Necílí však jen na cyklisty, což potvrdili hosté večírku – veslařský mistr světa Ondřej Synek, bývalý stříbrný olympionik a také dvojitý světový šampion na divoké vodě Vavřinec Hradilek, ten má Epica – i moderátor bývalý ligový fotbalista Luděk Zelenka. Ten prý moc nešlape. Zatím.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: