Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Kulhavý a spol. zahajují sezonu tradičně na Kypru

Sport

12.02.2018

Osvědčené zahájení sezóny chystá olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Na Kypru absolvuje populární etapový závod Sunshine Cup zařazený do kategorie HC UCI. Kulhavý se na Kypr jezdí připravovat pravidelně už od juniorských let a společně s trenérem Viktorem Zapletalem zde absolvovali přípravu na všechny sezony, ve kterých triumfoval.  

Olympijský vítěz z Londýna 2012 a stříbrný medailista z Ria 2016, mistr světa a Evropy v olympijském cross country, mistr světa a Evropy v XCM, celkový vítěz světového poháru a vítěz nejtěžšího etapového závodu světa Cape Epic je se svým výčtem úspěchů nejvšestranněším a nejúspěšnějším bikerem historie horských kol. A mezi jeho úspěchy patří samozřejmě také vítězství v kyperském Sunshine Cupu.

Ten v programu Kulhavého pro sezonu 2018 znamená především kvalitní přípravu na úvodní závod Světového poháru v jihoafrickém Stellenboschi, který se uskuteční už 11. března a následně na nejtěžší etapový závod světa, Cape Epic.  

Společně s ním absolvuje závody a přípravu na Kypru také početná skupina dalších vynikajících českých reprezentantů v čele s několikanásobným vítězem Sunshine Cupu, Janem Škarnitzlem. V kategorii žen se představí tradiční účastnice kyperského závodu, jeho sestra Jitka Škarnitzlová. Zkušenou dvojici pak bude doprovázet několik talentovaných závodníků kategorie U23: Jana Czeczinkarová, Lucie Krupová a Matěj Průdek.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: