Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Nový magazín BIKE/Peloton hledá inspiraci do dalšího roku i se Saganem

Info

19.12.2017

Jak může vykvést nová sezona cyklistické radosti? Zkuste se inspirovat v novém časopise BIKE/Peloton, který se těsně před svátky objevuje na pultech všech dobrých prodejců novin a časopisů. Co všechno nabízí?

Mistrovská díla, geniální detaily – to je deset nových top biků pro rok 2018. Vybrali jsme deset modelů, s nimiž zažijete na trailech skutečně mistrovskou zábavu, samozřejmě podpořeno nohama. Jak vypadá Scott Genius, Rocky Mountain Altitude, Giant Anthem, YT Jeffs, Stoll M1, BMC Speedfox 01, Cannondale Jekyll 1, Pivot Mach 5.5, Rose Pikes eak nebo Specialized Epic FSR? Přečtěte si celostránkové testy a prohlédněte jejich fotografie v netradičním designu. A přidali byste do této společnosti ještě jiný stroj?

Jistě zbývá ještě pár dní starého roku. Jaký byl, co vám přinesl? O tom jsme hovořili s mistrem světa Peterem Saganem i Králem české cyklistiky Tomášem Bábkem, ale i nejlepšími Čechy v Grand Tours Janem Hirtem, Enduro World Series Vojtěchem Bláhou nebo Evropské sérii Xterry Helenou Karáskovou.

„Život pokračuje, ale už nebude nikdy takový, jako byl dřív,“ říká Peter Sagan. O třetím duhovém trikotu? Ne, o narození syna! Potkali jsme ho v německém Schiltachu na prezentaci týmu Bora/hansgrohe před novou sezonou. Jeho šéf Ralph Denk nám povídal i o tom, proč má rád Čechy, ale taky proč neprodloužil smlouvu Janu Bártovi.
 

„Nad velodromem pro cyklisty se tyčí obří horská dráha zábavního parku, nad hlavou mi tam hučely vozíky s ječícími lidmi. Bizarní obrázek jak z manga komiksů,“ vzpomíná Tomáš Bábek na olympijský stadion daleko od Tokia. Velký profilový rozhovor objevuje jeho začátky, japonskou zkušenost i čerstvý zážitek ze Show Jana Krause.

A dál? Obrazový aperitiv je vyskládán ze Světa kol: Od svérázu až k Dumoulinovi… Otestovali jsme gravela Specialized Sequoia Expert, 16 modelů levnějších bikových treter, ale i vůz Hyundai i30 kombi. Zimní období je pro i pro cyklistu ideální k novým začátkům – co takhle jóga? Zkusíte? A co chystá na vánoční dny Tereza Němcová/Huříková – prozradí vám ve své pravidelné rubrice. Za tipy na výlet jsme zamířili na Lichnický hřbet do Železných hor a pak do Kitzbühelských Alp.

Tak pěkné počteníčko! Na nové předplatitele čeká řada zajímavých dárků od kávovaru až k sadě nářadí.

 

 

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: