Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Silnice není nuda aneb je tu BIKE/Peloton magazín


11.10.2017

V duchu věty Silnice není nuda se nese nový magazín BIKE/Peloton, který se v těchto dnech objevil na stáncích všech dobrých prodejců časopisů. Přestože se povětšinou bikovému drandění (a na titulní straně to potvrzuje jeho král Nino Schurter), větší prostor dostává i silniční cyklistika.

Inspirací se stal úžasný třetí triumf Petera Sagana na mistrovství světa v řadě. Ale také loučení Alberta Contadora, i v horách a třítýdenních etapových závodech jednoho z posledních ryzích závodníků v éře computery a vysílačkami řízených robotů.

V čísle najdete zajímavé žebříčky uplynulé sezony, velký profil Contadora i rozhovor s Janem Ullrichem nejen o „neuvážených krocích v komplikované době“. Pořízen byl na kole… K tomu test Authoru Charisma 66. Přestože sezona pomalu končí, nastává díky slevám ideální čas k pořízení nového kola…

Ale zpět na bike. V hlavním rozsáhlém rozhovoru se představuje Matouš Ulman, výborný jezdec XC i maratonů, dosud tak trochu v ústraní, z něhož rok od roku vyjíždí víc a víc. Víte, proč ho nevzal do týmu Radovan Krejčíř, který bydlel kousek od něho v Černošicích?

Rozsáhlý srovnávací test z terénů i německých laboratoří analyzuje schopnosti trialových hardtailů. „Jsou pevné a obratné,“ zní finální verdikt, ale k němu se váže 14 stran podrobných a pečlivých rozborů a fotografií. Paletu výběru rozšiřuje domácí test svižného endurového fulla Trek Remedy 9 RSL.

Na co se můžete těšit dál? Po mistrovství světa v Austrálii jsme hledali důvody neuvěřitelné dominance Nino Schurtera. Ukážeme vám Helenu Kotopolu, mámu dvou dětí z Moravy, která útočí na vítězství na legendárním havajském Ironmanovi, zřejmě nejtvrdší výzvě sportovního světa.

K tomu jsme testovali kvalitní bikové ráfky i v unikátním crash testu, nebo jsme objevili nové bikové tretry Vittoria Absolute s podrážkou z řezaného karbonu.

A cestování? Sociálním zážitkem je vydat se s bikem na palubě Českých drah. Poznáte lidi a vůbec nepřijdete o bikerské zážitky, aniž byste se museli obtěžovat se složitou přípravou vlastního materiálu. To na věhlasnou italskou horu Monte Grappa si ale vezměte radši řádně vyladěný stroj. Připravili jsme podrobné itineráře nejlepších tras.

V tréninkovém bloku jsme rozebrali potřebu superpotravin a doplňků, důležitost a specifika „výroby“ cyklistického svalu a také hledání motivace pro podzimní vyjížďky zejména pro ženy objevuje Tereza Němcová/Huříková bývalá mistryně světa.

Pokud vás magazín zaujme, máte jedinečnou šanci pořídit si výhodné předplatné i s kvalitním kávovarem. To si ale pospěšte, nabídka je omezená. Hezké počtení vám přejí autoři.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: