Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Olympionik, cestovatel, vozíčkář. Apačové představili nové ambasadory


15.06.2017

„Pracujeme s příběhy. Jeden ostatně stojí i za celou naší firmou. Proto jsme vybrali tyto zajímavé lidi, které vybavíme naším kolem,“ prohlásil Lukáš Bárta, majitel firmy BP Lumen, jejíž vlajkovou lodí je značka kol Apache.

 

 

Marketinková podpora prodeje kol může vypadat různě. Buď masívní reklamní kampaň, včetně mediálních aktivit na nejrůznějších kanálech. Nebo testovačky, cesta za poučeným zákazníkem. A pak taky spojení se se zajímavou tváří, která ukáže ve správný čas kolo jaksi mimochodem.

Takže, kdo se bude vozit na Apačích a šířit jejich hrdé jméno světem? Vavřinec Hradilek, stříbrný kajakář z divoké vody olympiády v Londýně 2012, si vybral ekolo, mrňouse skládačku Chitto. „Nejsem žádný výjimečný cyklista. Díky tomuhle kolu si chci ale užít Prahu. Bydlím v Troji a jezdit autem do centra mě už nebaví,“ těší se. Skvělé zkušenosti s ním má už zlatý pětibojař londýnských her David Svoboda.

To mladý cestovatel Tadeáš Šíma zaujal velkolepým projektem. Chce putovat po západním pobřeží Afriky 14 000 kilometrů až do Kapského města. „Odhaduju to na sedm až deset měsíců,“ říká. Na hardtailu Hawk A5 chystá jedinou úpravu. „Předělám brzdy na mechanické kotoučovky kvůli snazší údržbě.“

Mistr Evropy ve sprint enduru na motorce Patrik Markvart trénuje denně tři až čtyři fáze a kolo používá pravidelně. „Dobrá příprava,“ hodnotí stručně a se zalíbením ukazuje Hawka A zero.

„Náš trenér se do horských kol zbláznil, takže já budu konečně pořádně vybavený na podzimní tréninky,“ dodal ještě Antonín Haleš, mistr světa ve sjezdu na divoké vodě a mistr Evropy v raftingu.

Všechny nováčky v týmu pozdravil ze svého vozíčku také Heřman Volf, patron projektu Apache mění život a taky už pátého ročníku handy cyklomaratonu, který letos povede 2222 km s limitem 111 hodin okolo Česka. „Další příběh přinese náš významnější návrat od elektra k tradičním kolům, chystáme i celoodpružené modely,“ prozradil další plány úpické značky Lukáš Bárta.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: