Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Švýcarsko na kole v živé besedě BIKE magazínu

Info

18.04.2017

Jak se jezdí na kole ve Švýcarsku, alespoň v Evropě královské zemi horských kol? Ať už množstvím a rozmanitostí terénů koncentrovaných na minimální rozloze, tak třeba šíří a kvalitou pole špičkových jezdců. Přijďte na živé setkání (přednášku, besídku nebo zkrátka pokec, chcete-li) a zajistěte si čerstvé číslo časopisu BIKE.

Beseda Švýcarsko na kole se koná ve čtvrtek 18. května od 19 hodin v Kulturním domě Kyje v Praze 14. Tam dojedete nejlíp vláčkem z Masaryčky (druhá zastávka, 9 minut), abyste si mohli v klidu dát k povídání pivko. Těšit se můžete na vyprávění živých zážitků, zodpovědnu všetečných dotazů a také cenné dárečky v podobě map a průvodců od Česko-švýcarské komory, díky níž se cesty do Švýcarska uskutečnily.

Zaměříme se na tři regiony. Flims, kde trénuje šampion Nino Schurter a najdete tam výjimečný flow Trek Runca Trail. Dále nedotčený Val Müstair s územím nazývaným Švýcarská Kanada, ale i silničním prďákem na Stelvio, kam se za pár dn§ chystají borci na Giru. A nakonec Davos, především s Alps Epic Trail, možná nejoceňovanější trasou celých Alp. Trasy poctivě projel v loňském roce Tomáš Nohejl, šéfredaktor BIKE. Pokud ještě nemáte naplánované letní výpravy, budete mít po návštěvě besídky nejspíš jasno.

V písemné a obrazové podobě vyjdou materiály ve 12stránkovém speciálu Švýcarsko na kole, který bude součástí červnového čísla magazínu BIKE. Ten zakoupíte u všech dobrých prodejců tisku, nebo můžete objednat na mailu kliment@mf.cz

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: