Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Zličín je připravený na druhé kolo Pražského MTB poháru


14.03.2017

Bike Park na Zličíně bude tuto neděli 9. dubna dějištěm druhého kola Pražského MTB poháru 2017. Závod pro všechny je tady, určitě dorazte.

„Trať je kompletně připravená, v pátek označíme všechny technické pasáže a v sobotu dopoledne ostatní části závodního okruhu tak, aby vše bylo připravené na odpolední oficiální trénink, který začne od 14 hodin“ informuje Martin Jarouš za pořadatelský klub Calabrone. „Na okruhu je řada změn, závodníci i diváci určitě ocení novou technickou pasáž, která se nachází v prostřední části a vede přes několik umělých překážek.“

Registrační systém Pražského MTB poháru v tuto chvíli znovu eviduje velké množství zájemců o start a jsou určité předpoklady, že by dokonce mohl padnout účastnický rekord poháru, který bude poslední prověrkou závodníků před blížícími se závody Českého poháru horských kol v Kutné Hoře a pražských Řepích.

Více informací, propozice, registrace, výsledky, průběžné pořadí seriálu, fotogalerie, atd. naleznete na www.prahamtb.cz.

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: