Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Silnice, bikros i bike. Na For bikes se chystají tři závody

Tisková zpráva

13.03.2017

Cyklistický veletrh For bikes v Praze se blíží. Už za dva týdny od 31. března do 1. dubna na výstavišti v pražských Letňanech. Pořadatelé představují i doprovodný program.

Samotný 8. ročník veletrhu, kde se na 17000 m2 v pěti halách představí tisícovky kol a doplňků, odstartuje v pátek v 11 hodin slavnostní zahájení, na kterém už svou účast přislíbil bronzový muž z mistrovství světa maratonu horských kol Kristián Hynek, který by se měl vrátit z Cape Epic. Jako čerstvý vítěz? Kladné body tu chtějí sbírat i politici a cyklističtí funkcionáři…

Veletrh bude i letos dějištěm tří cyklistických závodů. V pátek se uskuteční druhý ročník silničního Author kritéria na 1,16 km dlouhém okruhu v areálu výstaviště pro 54 pozvaných jezdců s licencí. Start je v 15 hodin a jede se 40 kol, boduje se každé čtvrté.

Sobotu od 13.30 vyplní v hale číslo šest 6. ročník freestyle bikrosového závodu Airbox contest s novou překážkou, kterou připravil Jan Valenta. V pátek i sobotu bude areál otevřen i pro volné ježdění. Nepřehlédnutelnou částí doprovodného programu haly č. 6 bude během celého veletrhu Author zóna jízdy zručnosti - zóna pro děti a mládež. K zapůjčení budou zdarma dětská horská kola Author King Kong a bikrosová kola.

V neděli v pravé poledne pak přímo z výstaviště odstartuje třetí ročník bikového závodu na 45 km Race for bikes pro širokou veřejnost. Na startovní listině se i letos objeví zajímavá jména elitních bikerů, na obhajobu loňského prvenství se chystá i Kristián Hynek.

Kromě výše zmíněného nelze opomenout testovací dráhy pro horská kola a elektrokola. Pro ty nejmenší připraví Simplerent dětskou dovednostní dráhu a rovněž soutěž, kde budou každý den vylosování tři šťastlivci, kteří dostanou voucher v ceně 2000 Kč na celosezónní půjčení kola.

Nezapomeňte, že otevírací hodiny pro návštěvníky jsou letos rozšířené. V pátek a sobotu to bude od 9 do 19, v neděli pak do 16 hodin.

 

 

 

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: