Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Ulman porazil Cinka ve finále Pražského poháru MTB

Sport

27.09.2016

Za krásného babího léta s parádní účastí co do množství i kvality proběhlo finále Pražského MTB poháru ve Kbelích. Mnoha dětským závoďákům hráli Maxíci a ty nejlepší odměňoval náš paralympijský vítěz Jiří Ježek a hvězda světového XC MTB Ondřej Cink, který si také sám odjel závod. Nabízíme i bohatou fotogalerii.

Nejlepší dostávali i oficiální bidony z olympijských a paralympijských her podepsané oběma borci. Medailisté navíc ocenili olympijské ponožky českého týmu horských kol.

Ondřej Cink potom nastoupil do závodu Elite, kde jej ale porazil Matouš Ulman. Čtvrté místo stačilo Michaelu Kubínovi k obhajobě celkového vítězství v letos pětidílném Pražském poháru. Mezi ženami byla nejlepší Markéta Kleisnerová, zde jediná eliťačka na startu, která si tak potvrdila také konečné prvenství. Nejlepší eliťáci si rozebrali 25 000 Kč. 

V kategorii Open si prvním místem zajistil vítězství v seriálu Daniel Mader stejně jako v Masters 1 Jiří Chyba. Další veteránské kategorie ovládli Miloš Veselý, Jiří Míl a Miroslav Svoboda. Juniory pak Klára Šabaková a Adam Novotný.

Slavnostní vyhlášení, kde medailisté převezmou pohár s tradiční pražskou dlažební kostkou, se uskuteční v Lidovém domě Kbely 11. listopadu na společenském večeru Pražské cyklistiky.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: