Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Začíná Vuelta s Königem a Štybarem


18.08.2016

Eurosport bude až do 11. září 2016 vysílat 71. ročník španělské Vuelty – poslední cyklistické grandtour sezóny. Všech 21 etap bude Eurosport 1 vysílat živě v nativním HD, celkem se mohou diváci těšit na téměř 70 hodin přímých přenosů.

Eurosport rozšířil vysílání Vuelty a bude přenášet vždy téměř tříhodinový závěr etap, několik etap uvidí diváci Eurosportu kompletních. Přenosy z Vuelty začnou již dnes oficiálním představením týmů v 19:30. Úvodní etapu bude Eurosport 1 vysílat v sobotu 20. srpna od 18:00, v další dny budou přímé přenosy startovat obvykle v 15:00.

Záznamy etap nabídne Eurosport večer přibližně od 20 hodin, od startu tenisového grandslamu US Open ale až následující den v ranních hodinách a poté před živým přenosem další etapy. Podobně jako u Tour de France bude přenosy etap rámovat magazín Vuelta Extra s expertem Eurosportu Juanem Antoniem Flechou. Vždy přibližně 15 minut před i po etapě. Bezprostředně po dojezdu tak Eurosport divákům přiblíží atmosféru z cíle, analýzy expertů, rozhovory s vítězi, skutečné emotivní reakce bezprostředně poté, co cyklisté dojedou do cíle.

V pondělí 12. září po skončení Vuelty nabídne Eurosport 1 hodinový sestřih toho nejlepšího, co letošní ročník přinesl. Poslední grandtour sezony bude komentovat Štěpán Straka.

Pořadatelé Vuelty opět připravili cyklistům pravé horské peklo, vždyť deset etap končí náročným závěrečným stoupáním. Vuelta bude mít letos opět mimořádné obsazení, v pelotonu budou i tři největší favorité Christopher Froome, Alberto Contador a Nairo Quintana. České a slovenské fanoušky potěší účast Leopolda Königa, Zdeňka Štybara a Martina Velitse.

Eurosport vlastní televizní a digitální práva na Vueltu až do roku 2020. Eurosport nadále posiluje své postavení v roli „domova cyklistiky“. Eurosport vysílá bezkonkurenční cyklistický program – více než 50 závodů ročně. Cyklistické portfolio Eurosportu zahrnuje všechny tři grandtour a nabízí fanouškům přibližně 1800 hodin vysílání na obou programech Eurosport 1 a Eurosport 2. 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: