Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

FOR BIKES začíná. Uvidíte i nejlehčí silničku

Sport

31.03.2016

Největší český veletrh kol FOR BIKES v pražských Letňanech otevírá již zítra své brány. Posedmé. A bude to podle všeho šťastná a nabitá sedmička. Tři stovky vystavovatelů, očekávají se více než tři desítky tisíc návštěvníků… Jako vždy - For Bikes je pravidelnou vstupenkou k pravému startu sezony.

Autor:BikeFoto:Bike

Nové trendy pro jízdu na kole vlastně ani nelze načerpat v lepším termínu. Novinky prestižních značek, doprovodný program plný exhibicí, testování kol, rozhovorů, autogramiád, ale i závodů, soutěží o kola a mnoho dalšího. V tomto rytmu duní For Bikes.

I letos je připraven open závod horských kol HERVIS RACE FOR BIKES, který bude rozdělen do devíti věkových kategorií a zařazen do seriálu Unie amatérských cyklistů. Startovat bude v neděli ve 12.00. Trasa je 45 km (6x okruh s převýšením 150 m) a zvládne ji snad každý. Předpověď počasí slibuje slunečno a teploty k dvaceti stupňům. Jedním slovem paráda.

A na jaké novinky se můžete těšit ve výstavních halách?

MERIDA
bude v Praze prezentovat nejlehčí sériově vyráběné silniční kolo na světě – Scultura Superlite. Rám CF5 váží ve velikosti S/M jen 680 gramů a společně s vidlicí Scultura Mid Superlite pak jen 925 gramů, čímž se kolo dostává na pouhých 4,5 kilogramu.

APACHE ukáže například celoodpružený top model Apache Scalp s pohonem Bosch Performance a také  MTB model Yamka pro dámy. Chybět nebude ani soutěž o horské elektrokolo Apache Manitou E5 v hodnotě 34 000 Kč.

AUTHOR
představí nejen své novinky na silnici i do terénu, ale pořádá také premiérový ročník Author silničního kritéria. „Letos jsme se rozhodli oslovit naše profesionály s licencí Českého svazu cyklistiky. Závodit budou okolo hal a diváci si určitě přijdou na své,“ uvedl ředitel obchodního týmu FOR BIKES Pavel Hájek.

Závod odstartuje v pátek v 15 hodin a cyklisté si rozdělí prize money 13 500 Kč. Kdo se postaví na start? Nejsilnější domácí profistáj Whirlpool Author v čele s Kaňkovským, Bucháčkem či vítězem VC Hlohovce, Polákem Warcholem. Dále cyklisté Sparty, Dukly Praha nebo tým Lawi-Author. Chybět nebudou ani naši nejúspěšnější paralympijští cyklisté Jiří Ježek a Jiří Bouška.

Bude toho však samozřejmě mnohem a mnohem víc. Další informace včetně cen vstupenek najdete ZDE.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: