Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Contador zvažuje investici milionů eur do stáje

Sport

17.02.2016

Superstar stáje Tinkoff Alberto Contador jako její budoucí vlastník? Jako varianta to není vyloučené. Zatímco ruský miliardář a současný majietel Oleg Tiňkov ji chce po sezoně prodat či zrušit, Španěl uvažuje o založení vlastního profesionálního týmu. Jeho kariéra se totiž pomalu chýlí ke konci.

Autor:BikeFoto:Archiv

Bojovat o medaili na olympiádě v Riu a ještě o měsíc dříve vyhrát potřetí Tour de France. Takové jsou plány báječného „tanečníka“ na kole.

„V hlavně mám pro rok 2017 dvě možnosti. Jedna je pokračování v kariéře, druhá založit profistáj. To však bude hodně složité a bude to vyžadovat rozpočet okolo 15 milionů eur. Na jiné úrovni než WorldTour by to nemělo cenu. Kdybych neměl podporu na nejvyšší úrovni, nebylo by to pro mě zajímavé,“ řekl třiatřicetiletý Contador před startem v závodu Kolem Algarve.

Co bude s Contadorem dál, ukážou až další měsíce. Nějaký další velký titul je ovšem jeho prvořadým cílem. Dosud vyhrál Tour de France v letech 2007 a 2009, dvě trofeje má i z Gira d’Italia a tři z Vuelty.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: