Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Bike startuje v elektro rytmu

Sport

16.02.2016

Vše, co jste chtěli vědět o elektrokolech, ale (možná) jste se na to báli zeptat. Parafráze klasika Woodyho Allena charakterizuje první letošní vydání časopisu BIKE/Peloton. Celkem 88 stran ze 100 je věnováno fenoménu elektrokol!

Velký srovnávací test 21 modelů sportovních eMTB, pánských a dámských trekových elektrokol, jaký časopis nabízí, dosud nebyl v českých podmínkách proveden. Každému kolu, které nám prošlo pod rukama i nohama, věnujeme celou stranu. Dále rozebíráme témata silných sportovních eMTB, anebo žen na elektrokolech.

Testovali jsme v jednotných podmínkách na stejných okruzích dojezd plné baterie, dále jsme prověřili praktické úkony, jak s kolem zacházet, ale i technické zabezpečení, jako návody a normy. Důkladně jsme projezdili také hit loňského Eurobike, nadupaný Specialized Turbo Levo FSR.

K tomu nabízíme obsáhlý elektroslovník, abyste se správně orientovali v terminologii. Přehledná grafika a rady odborníků vám usnadní orientaci na trhu při výběru správného kola právě pro vás.

Jak se jezdí na elektrokolech ve světě, jak se projevuje jejich nástup v celém velobyznysu, jak je využívají čeští policisté, jaká pravidla zde platí či neplatí v silničním provozu? To jsou další zajímavá témata, kterým se věnujeme.

A k tomu velký rozhovor s Romanem Holým, kapelníkem Monkey Bussines a obrazově bohaté reportáže z cest po Stockholmu a po Islandu. O elektrokole i na něm, jak jinak?

Časopis přináší také své tradiční rubriky, sportovní speciál Peloton, kde najdete rozhovory s nastupující hvězdou Petrem Vakočem a terénním obojživelníkem Tomášem Paprstkou. Ale i pár tipů (a rozbitých stereotypů) na trénink ve vysoké nadmořské výšce.

Bike/Peloton číslo 1/2016 je právě na pultech všech dobrých prodejců tisku. Předplatné si můžete zařídit ZDE.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: