Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Nibali chce pryč z Astany. Nerozumí si s Vinokurovem

Sport

23.01.2016

Co bude s italskou hvězdou Vincenzem Nibalim? V Astaně není spokojený a chce pryč. Nejlépe už po této sezoně. A to i přesto, že nabídku dostal i od stávajícího zaměstnavatele. Cyklistův vztah s týmovým šéfem Alexandrem Vinokurovem je už od triumfu Nibaliho na Tour de France v roce 2014 údajně na bodu mrazu. Proto prodloužení smlouvy odmítl.

Autor:BikeFoto:Archiv

„Zkoušíme se poptávat u různých týmů. Stará se o to můj agent,“ přiznal Nibali, který naposledy zaujal skandálem na Vueltě, kde byl po podvodu vyloučen (více čtěte ZDE). Nejvíce by se mu líbilo angažmá v italské stáji Lampre-Merida.

Ital stále neskousl loňskou Tour de France, kde skončil čtvrtý. „Vedení nereagovalo na moje přání a nedalo mi k dispozici tým, jaký bych chtěl,“ stěžuje si ještě dnes, že přišel o šanci na další prvenství vinou okolností.

V této sezoně jedenatřicetiletý Ital Tour nepojede, dal přednost útoku na druhý titul na Giru. Jeho druhým cílem pro letošní rok jsou olympijské hry v Riu de Janeiro.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: