Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Kalas oblékne v sezoně 2016 belgický tým

Tisková zpráva

22.12.2015

Firma KALAS Sportswear uzavřela největší kontrakt za čtvrt století svého fungování. Od roku 2016 bude oblékat belgický pro-kontinentální tým Wanty-Groupe Gobert. Smlouva na dva roky zajistí týmu kompletní oblečení na kolo i pro volný čas.

„Větší partnerství jsme nikdy neuzavřeli. Pečlivě jsme hledali správný tým a jsme si jisti, že Wanty-Groupe Gobert je pro naši firmu ideální,“ řekl obchodní ředitel firmy KALAS Jakub Věncek.

„Za poslední rok jsme přidali čtyři nové produkty v naší PRO kolekci, kterou bude tým kompletně používat. Jsme velmi pyšní speciálně na naše nové PRO Arco kraťasy,“ doplnil výkonný ředitel Josef Filip.

„S týmem jsme již vytvořili nový design pro rok 2016 a budeme pokračovat v dalším vylepšování našich produktů. Bude to opravdu splněný sen a také historický moment, vidět naše oblečení na závodech Kolem Flander nebo Paříž-Roubaix, kde tým bude startovat,“ dodal Věncek.

Ze spolupráce je nadšen i Jean-François Bourlart, manažer stáje Wanty-Groupe Gobert. „Náš tým je postaven na podpoře dobře zavedených firem, které mají skutečnou vášeň pro cyklistiku. To je jeden z důvodů, proč jsme tak rádi přivítali KALAS Sportswear do rodiny našich sponzorů spolu s Wanty, Groupe Gobert a Cube. KALAS Sportswear sdílí naše ambice neustálého růstu a my jsme nadšeni možností vyvíjet společně nové, vysoce výkonné závodní oblečení.“

Spolupráci s týmem bude řídit bývalý profesionální cyklista František Raboň, který nyní pracuje na vývoji sportovního oblečení firmy KALAS Sportswear: „Jako člověk, který závodil na nejvyšší úrovni, plně chápu požadavky kladené na profesionální závodní oblečení. Součástí mé práce je, aby tým dostal to nejlepší, co firma KALAS Sportswear nabízí, a zároveň využil maximum z postřehů závodníků pro další vývoj našich produktů,“ prozradil Raboň.

Na soupisce týmu Wanty-Groupe Gobert je 22 závodníků. Prim tvoří Belgičané.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: