Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

LAWI/Author Team posiluje. Chce být štikou

Tisková zpráva

16.12.2015

LAWI/Author Cycling Team na nadcházející sezonu výrazně mění podobu. V první řadě se z amatérského týmu stává profesionální! Samozřejmě se mění jezdecké složení a přicházejí velké posily. Těmi nejvýraznějšími jsou David Dvorský (Whirlpool/Author), Tomáš Okrouhlický (CK Fany Gastro Příbram), Michal Malík (Eleven/Mercedes Benz/Mitas) a Dominik Chlupáč (TJ Favorit Brno). Tým posílí i Jan Svoboda (Yogi Ostrava) a Jiří Petruš (Puskinak.cz).

 

Autor:BikeFoto:Bike

„Chceme být silným nováčkem a zahýbat domácími vodami. Na klucích je vidět, že je to pro ně nová výzva, a to se projevuje na jejich tréninkovém nasazení. Uspět bychom chtěli především na závodech Českého poháru, domácích etapových závodech a mistrovství republiky. Určitě také vyrazíme na některé zahraniční závody. Jiří Bouška bude usilovat o medaili na paralympijských hrách v Rio de Janeiru. Zázemí týmu máme na velmi vysoké úrovni a také si hodně slibujeme od angažování Petra Dlaska na pozici sportovního ředitele a Petra Bauera na pozici trenéra,“ uvedlo vedení týmu.

Tým se sešel již na dvou společných soustředěních, které měli za úkol především se navzájem poznat a nastavit si tréninkový program.

Další soustředění čekají tým v lednu, kdy se část týmu přesune na týden na Mallorku a poté na čtrnáct dnů na Kanárské ostrovy. Hlavní soustředění čeká tým na Mallorce, kam vyrazí na přelomu února a března.

Tým stejně jako v minulé sezóně bude oblékat oblečení Lawi Sportswear a sedlat silniční stroje Author Charisma.

Složení týmu

Manažeři: Radim Kijevský, Daniel Treml

Sportovní ředitel: Petr Dlask

Jezdci: Jiří Bouška, David Dvorský, Filip Endler, Dominik Chlupáč, Michal Malík, Václav Nežerka, Tomáš Okrouhlický, Jiří Petruš, Jan Svoboda a Tomáš Schuhler.

Trenéři: Petr Bauer, Petr Dlask

Mechanik: Lukáš Janák

Maséři: Bohumila Lomová, Tomáš Schühler st., Michal Šilhán

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: