Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Hýbejte se s Evropou, bikery i olympijským vítězem

Sport

20.09.2015

Originálně připomene Evropský týden mobility radnice Prahy 4, velice aktivní v podpoře sportovních projektů. Chystá se parádní show. V cyklosoutěži se střelbou laserovými pistolemi se třeba můžete utkat i s olympijským vítězem v pětiboji Davidem Svobodou.

Kdy? Už v úterý 22. září od 13 do 17 hodin v A parku u ledáren v Braníku. „Sportovní aktivity jsou pro nás velmi důležité, chceme je zábavnou formou nabídnout dětem i dospělým,“ říká Zdeněk Kovářík, zástupce starosty Prahy 4, který se spolu s radním Jaroslavem Míthem sám zúčastní.

V rámci odpoledne se chystá bohatý program, kde i David Svoboda předvede v plné „zbroji“, tedy s laserovou pistolí, kterou používá při závodech. „Rád se účastním akcí, které vytáhnou děti ven za sportem,“ potvrzuje.

Cyklotrialový šampion Josef Dressler předvede exhibici ekvilibristických kousků na svém malém kole. Legendární biker a neohrožený sjezdař Michal Maroši poté pokřtí překážkovou dráhu „pumptrack“.

Důležitost bezpečnosti připomene Safety show – zážitková prevence úrazů hlavy. Ukáže se i jednotka Team ZHT, složená z příslušníků aktivních záloh a bývalých vojáků Armády České republiky.

Celým odpolednem provede moderátor Josef Melen a DJ Profesor. Přijďte, nebudete litovat.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: