Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Pražská padesátka se jede i pro dobrou věc

Sport

18.09.2015

Letošní ročník Author Pražské padesátky startuje už zítra a pojede se nejenom pro radost a skvělé časy, ale i za dobrou věc. Organizátoři se spojili s Výborem dobré vůle – Nadací Olgy Havlové a rozhodli se pomoci. Za každých zdolaných 50 km věnují 50 korun Božence jako příspěvek na nákup zařízení, které jí umožní bojovat se zákeřnou nemocí.

O motivaci se postavit s odcházejícím létem na start je tedy postaráno. A pokud byste chtěli přispět ještě pár drobných navíc, v místě závodu budou připraveny speciální kasičky. Více se o příběhu malé Boženky dozvíte na videu.

Fptw-U5Mnvw

Pražská padesátka se chystá na svůj 17. ročník a je nedílnou součástí startovního kalendáře mnoha bikerů. Přihlásit se je možné až do startu, který jako tradičně v Dejvicích. Chybět by neměl ani místní patriot a paralympijský vítěz Jiří Ježek a mnohá další známá jména.

Podnik je součástí prestižní série závodů Author Maraton Tour a na startu se každoročně sejde kolem tisícovky účastníků.

Padesátikilometrová trasa nejen začíná, ale i končí v Dejvicích a vede krásným prostředím Divoké Šárky, dále přes Horoměřice až do Zákolan a kolem zříceniny hradu Okoř zpět.

Více informací najdete na www.prazska50.cz.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: