Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Originál SRAM za levnou cenu?

Sport

17.09.2015

Jakkoli může být název zavádějící, v tomto případě je to pravda! Na Eurobike představila společnost SRAM, která je lídrem na trhu v oblasti jednopřevodníků, novinku, která rozhodně potěší. Tenhle kousek pořídíte za cenu 460 Kč!

Převodníky nabízejí patentovaný systém X-Sync, tedy zuby pasující přesně do mezer v řetězu, což zajišťuje skvělou kontrolu nad řetězem.

V nabídce těchto ocelových převodníků se nachází 28 zubů s přímou montáží, a 30 a 32 zubů s roztečí 94 mm. 28zubý převodník je dobrou zprávou pro všechny, kteří vlastní kliky s odnímatelným spiderem (sada SRAM X-9 a vyšší a ve variantě bez přímé montáže potěší majitele sad X01, X1 a GX1 se středovým složením GXP).

Většina z vás, co máte vyšší sady, asi dáte i nadále přednost hliníkovým převodníkům, na druhou stranu je to skvělá příležitost pro pořízení náhradních, které lze využít například na trénink. Anebo je nakoupit s jiným počtem zubů a mít tak volbu i pro jiný typ terénu než běžně jezdíte.

Dovozce do ČR: www.cyklozitny.cz

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: