Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Author Maraton Tour pokračuje s vínkem na startu i v cíli

Sport

27.08.2015

Author Maraton Tour se po prázdninové pauze opět rozjíždí. A sice již 9. ročníkem závodu horských kol okolo Vranovské přehrady - LAHOFER Author Cup startuje už tuto sobotu. Poprvé se pojede i jako Neoficiální mistrovství Znojemska MTB pro startující s místem bydliště na Znojemsku.

Autor:BikeFoto:Archiv

Na co se můžete těšit? Podle všeho na krásné počasí v půvabné vinařské oblasti. Start i cíl jsou stejně jako loni v campu Vranovská pláž na Vranovské přehradě.

Závod je opravdu pro všechny. Dlouhá trať na 51 kilometrů odstartuje v 10:30, kratší na pohodových 29 kilometrů a čtvrt hodinky později.

Poté se v prostoru pláže pojedou dětské závody. Vyhlášení všech výsledků (včetně dětských) proběhne přibližně mezi 15:00 a 16:00. K registraci se závodníci mohou hlásit už v pátek 18:00 - 20:00, v sobotu pak od 7:00 hodin. Zaplatit startovné je samozřejmě možné i na místě.

Jisté je, že v jednom směru je závod zcela unikátní. Každý startující dostane od vinařství Lahofer lahev vína, ty si odnesou ve větším množství také nejlepší z jednotlivých kategorií.

Po závodě se chystá afterparty ve stanech. Po cyklistickém zážitku točené pivo, speciality na grilu... Přijeďte si užít letní pohodu, dokud nedorazí chladnější podzim.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: