Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Poslední prázdninový víkend míří active-sporti do Úval

Sport

13.08.2015

Poslední prázdninovou sobotu mají všichni bikeři z Prahy a okolí udělaný velký vykřičník v kalendáři. Sejdou se totiž tradičně už podeváté v Úvalech na závodě horských kol. Letos se nabízí ještě pestřejší program.

Zhruba pětikilometrový závodní okruh vede zajímavým cross-country terénem. Nabízí pěknou řádku technických pasáží, ale zvládne ho při troše snahy i běžný cyklista. Vypsáno je několik kategorií, kde se liší počty okruhů.

Vyznavači technické jízdy, kteří si libují v překonávání překážek o různých obtížnostech, mají možnost poprvé tady se zúčastnit enduro trialu. Což je disciplína, která kombinuje to nejlepší z endura a trialu dohromady.

Letos obohatí program dne také běžci. Pětikilometrovou krosovou trasu proběhnou odpoledne v doplňkovém závodě Zahaj školní rok pětkou. Závodu je možné zúčastnit se samostatně, nebo ho pojmout jako výklus po dopoledním XC, jak libo. Kdo se vykoupe při zdolání lávky přes potok, může se pak pochlubit zdolaným triatlonem.

Trasa pro závodníky je každoročně pestrá.

Trasa pro závodníky je každoročně pestrá.

Na medaile a odměny se můžou těšit i děti, připravený je jako vždy i závod pro ty nejmenší včetně kategorie do šesti let, která je zcela zdarma. Pro děti je pak připravena i další zábava.

Závody pořádané OS Tři pro zdraví patří z organizačního pohledu ke špičce. Hýčkáni jsou nejen závodníci, ale i jejich stroje. Standardem jsou šatny, sprchy, úschovna zavazadel i kol, wapka na mytí kol, ale i takové radosti jako masáže nebo předzávodní zdravotní vyšetření.

Těšit se můžete také na exhibici cyklotrialu, soutěže o ceny, zkrátka skvělý sportovní den pro celou rodinu. Závodní den bude završen vyhlášením vítězů Újezd.net seriálu Tří závodů pro zdraví (včetně jarního duatlonu a MTBO) a losováním tomboly.

Více informací o závodě i registrace najdete na www.triprozdravi.cz 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: