Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

BIKE/Peloton jede v rytmu léta i s Huříkovou

Info

31.07.2015

S duší léta a prázdnin přijelo aktuální číslo magazínu BIKE/Peloton. Věnuje se cestování, radám, jak si vybrat kolo, testům, ale i „vážnějším“ témátkům. Tereza Huříková oslavila deset let od zisku titulu mistryně světa a v otevřené zpovědi rozebírá svoji následující kariéru.

„Potřebovala jsem dozrát, než jsem se mohla podívat Luťákovi zpříma do očí. On ve mně budil dlouho až přílišný respekt. Musela jsem najít sama sebe, abych neřešila, co si myslí,“ říká třeba o rozchodu s trenérem Jiřím Lutovským z Vimperka, kteří ji mnozí „experti“ vyčítali. Pozvala nás do svého domova ve Valašském Meziříčí a pohostila i vlastnoručně připraveným tiramisu s lístkem máty.

Tradiční blok Speciál přináší 25 otázek a odpovědí, jak se správně rozhodnout při nákupu kola. Jaké zvolit druhy, velikosti kol, výšku rámu, ale i třeba cenu. Polovina léta je ideální čas pro pořízení kola, neboť prodejci už začali zlevňovat letošní modely a stále zbývá dostatek času bike náležitě projet na dovolené nebo v podzimní závodní sezoně.

A tipy na cesty? Projet s námi můžete okolí Matterhornu, sedm alpských jezer – ta nabízejí tu nejlepší letní odměnu, pořádnou koupačku, šest tras v Ötztalu, ale i rodinnou cyklostezku mezi Poděbrady a Nymburkem.

Ještě důkladnější metodiku jsme využili k hloubkovému testu 12 špičkových endur a vyhrál… to si přečtete až v časopise, ale linie posledních měsíců se moc nemění. Podrobněji jsme si vzali do parády ještě hardtail Trek Superfly 9.6 a fulla Giant Anthem 1, k tomu tretry Giro VR70 a představujeme i nový systém SRAM GX. Prověřili jsme i 22 modelů brýlí na kolo a vyzkoušeli, jak se (s kolem) jezdí v Subaru Outback 2.0 Comfort Navi.

Letní počasí motivuje i ke sportu. Swissman Extreme Triathlon však nabídl i zimní podmínky. Naopak Evropské hry v Baku rozpálenou výheň. Co přinese největší český etapák Czech Cycling Tour, na nějž nabízíme pozvánku?

Přejeme hodně najetých kilometrů a po nich hezké počtení.

Předplatit magazín si můžete ZDE.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: