Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Lasák přišel o kolo za 120 tisíc. Najde se?

Sport

26.06.2015

Kola se kradou stále a všude. O jedno před víkendovým mistrovstvím Česka a Slovenska v Žilině přišel i Matěj Lasák! Stroj značky Ridley v limitované edici se sadou DuraAce a karbonovými ráfky zloděj podle názoru cyklisty těžko prodá.

Autor:BikeFoto:Archiv
Seznam kapitol:
  1. Sagan jede doma

Kolo v hodnotě 120 tisíc korun zmizelo z garáže rodinného domu v Ostravě-Pustkovci. Za bílého dne, v noci místo střeží alarm.

„Zloděj byl ohromně drzý, protože musel přejít sedmdesát metrů přes zahradu ke garáži. Byla to otázka tří minut,“ citoval server idnes.cz Šárku Chmurovou, přítelkyni a manažerku jezdce.

„Ohromně mě to mrzí, protože se jednalo o limitovanou edici FILIPPO POZZATO. Pro celý svět bylo vyrobeno dvě stě rámů. V Česku jich bylo snad jen pět, tento má číslo 97. Číslo je nastříkáno na sedlové trubce,“ dodal Matěj Lasák, který skončil 29. na letošním mistrovství světa cyklokrosařů v Táboře.

Obrázek ukradeného kola.

Obrázek ukradeného kola.

Do Žiliny, kde se sejde mnoho cyklistických es, vyrazí jen s tréninkovým kolem.

„Kdyby se kolo našlo, volejte na číslo 775 627 968 nebo 158, vše již řeší kriminálka,“ napsal na web Lasák s tím, že nálezce odmění.

Sagan jede doma

Na Slovensku se čeká při mistrovství bouřlivá atmosféra, jelikož se pojede v rodišti Petera Sagana, který na startu nebude chybět.

Stejně tak Roman Kreuziger, Leopold König, Petr Vakoč, už v pátek bude titul v časovce obhajovat Jan Bárta. Do hlavního závodu je přihlášen i Zdeněk Štybar, ovšem obhájce titulu očekává každým dnem narození potomka, takže účast není stoprocentní.

„Doma chci vybojovat oba mistrovské dresy a udělám všechno pro to, aby to vyšlo. Je to důležité pro mě i pro tým,“ řekl Sagan, který pojede dokonce kolem domu, kde jeho rodina žije.

Seznam kapitol
Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: