Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

FoFr cup: Přijeďte na závody i za recesí

Sport

23.06.2015

Malý lužický cyklomaraton, 6. závod seriálu LASVIT Peklo Severu 2015, startuje tuto sobotu v Prysku. Oblíbený závod horských kol slaví jubilejní 20. ročník. Pojďte se podívat do malebné krajiny Lužických hor, uvidíte jiná místa než na Malevilu. Startují zde kategorie od nejmenší dětí až po závodníky na kolech-hajtrách.

Závod FoFr cup je situován v turisticky oblíbené obci Prysk (okres Česká Lípa). Je určený pro všechny výkonnostní kategorie.

Trasa dlouhá 30,6 km vede po zpevněných a lesních cestách prostředím CHKO Lužické hory, v okolí turisticky atraktivních a oblíbených obcí Prysk, Mlýny a Kytlice. Vybraná místa nabízí neopakovatelné úseky a výhledy. Na své si díky rychlé, atraktivní a nenáročné trati přijdou jak nejlepší závodníci, tak i hobby cyklisté.

Součástí hlavního závodu bude také vložený závod „Hajtra cup“ – závod hajter všeho druhu a věku. Vezměte své staré dědovo kolo, oblečte se do recesistického obleku a přijeďte si objet okruh spolu se závodníky. Fantazii se meze nekladou, hlavním posláním je pobavit sebe i ostatní.

Pro závodníky do 15 let je připraven okruhový XC závod dle vypsaných kategorií. Juniorské kategorie jsou letos vypsané pro vůbec nejmenší dětí – mrňouskové 0-3 roky.

Prezentace bude probíhat od 10:00 u vodní nádrže v Horním Prysku. Start prvních dětských kategorií je v 11:00. Hlavní závod startuje ve 13:30. Samozřejmostí je zajištění hudebního doprovodu, občerstvení (každý závodník na hlavní trase dostane poukázku na jídlo a pití v ceně závodu) nebo možnost umytí kola či sebe samého.

Všichni závodníci každého věku i výkonnosti jsou zvání i s doprovodem. Potřebné informace na www.pekloseveru.cz nebo na Facebooku.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: