Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Novinky na jednom místě. Bike Festival se blíží

Info

14.05.2015

Po roce Praha ožije významnou cyklistickou akcí! Pokud nevíte, co o víkendu, vydejte se na druhý ročník Bike Festivalu (16. - 17. 5. 2015) do areálu Freestyle Park Modřany. Své novinky zde představí přes 50 předních cyklistických značek a součástí akce bude i bezplatné testování více než stovky kol a víkendový doprovodný program pro děti i dospělé. Dopravit se na Bike Festival můžete – jak jinak – na kole.

Autor:BikeFoto:Archiv

Na ploše přesahující 5000 m2 ukáže novinky a poslední trendy přes 30 vystavovatelů zastupujících více než 50 značek.

V rámci festivalu bude mít každý možnost bezplatného testování více než stovky jízdních kol včetně elektrokol na značených terénních a silničních trasách. Organizovány budou vyjížďky a workshopy pro děti i dospělé.

Děti si budou moci vyzkoušet kola i odrážedla.

Děti si budou moci vyzkoušet kola i odrážedla.

Nebude chybět dětské dopravní hřiště s možností zapůjčení dětských kol a odrážedel, testovací dráhy s proměnlivými povrchy nebo trial show. U vystavovatelů bude možnost možnost si nechat svá kola zdarma zkontrolovat a seřídit.

„Minulý rok jsme byli velmi pozitivně překvapeni, jak na myšlenku Bike Festivalu, který do té doby neměl žádnou historii, reagovali vystavovatelé, a jak kvalitně se podařilo celou akci připravit. Pokud letos vyjde počasí, myslím, že zažijeme skvělé dva dny s cyklistikou,” říká Martin Huleja z asociace AVDK.

Připraveny budou testovací kola mnoha značek.

Připraveny budou testovací kola mnoha značek.

Areál Freestyle Park Modřany leží na nejfrekventovanější pražské cyklostezce A2 vedoucí z centra města na Zbraslav. Areál je snadno dostupný na kole, což je i doporučený způsob dopravy. K dispozici bude úschovnu. Vstupné je zdarma. Více na www.bikefestival.cz.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: