Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Pražský MTB pohár ve Kbelích ovládli Havlíková a Malík

Sport

10.05.2015

Úřadující mistryně České republiky Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG Jablonec) a Michal Malík (Eleven Mercedes Mitas) zvítězili v elitních kategoriích třetího kola Pražského MTB poháru 2015, který se uskutečnil v lesoparku Kbely.

Elitní závod mužů byl pohromou pro favority závodu. Hned na startu přetrhl řetěz loňský vítěz kbelského závodu, Kryštof Bogár. Následně měl defekt další z favoritů Jan Nesvadba a v první třetině závodu se odvrátilo štěstí také od medailisty ME a olympionika - Jana Škarnitzla. Tomu se na trati doslova rozpadla přehazovačka a závod musel ukončit.

Vítězka kategorie žen Pavla Havlíková.

Vítězka kategorie žen Pavla Havlíková.

Silně obsazenému závodu juniorů dominovali opět jezdci týmu Nutrend Specialized Racing - Adéla Šafářová a Matěj Průdek.

Kbelský závod v olympijském cross country znovu překonal účastnický rekord. Ovšem nutno dodat, že závody byly nejenom početně, ale také velmi kvalitně obsazené.  Pro mnoho závodníků byl kbelský závod posledním testem před blížícím se Českým pohárem v Řepích, kde se příští týden ukáže i olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

Výsledkový servis, fotoreportáž a průběžné pořadí Pražského MTB poháru po třech kolech naleznete na www.prahamtb.cz a www.skcpraha.cz.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: