Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Pražský MTB pohár v Řepích ovládli Průdková a Rajchart

Sport

08.04.2015

Jestliže se závody v Řepích doposud pyšnily tím, že je provází extrémní počasí, tak ani tentokrát neodjížděli závodníci ochuzeni o nevšední prožitek. Po povodních v předminulém roce a teplotních rekordech v roce loňském tentokrát bikeři bojovali o body do Pražského MTB poháru na sněhu...

Kromě bílé nadílky i slunečno, zamračeno, déšť, sníh, chladno, ale i občasné teplo, prostě všechny vrtochy počasí se přehnaly nad řepským okruhem.

Druhého kola Pražského MTB poháru se znovu zúčastnilo velké množství startujících. Jen v dětských kategoriích pořadatelé registrovali více než 150 jezdců! Patron projektu „Sportuj s námi“, kam Pražský MTB pohár patří, olympijský vítěz a mistr světa Jaroslav Kulhavý se rozhodně nemusí obávat, že by v Čechách nevyrůstali jeho nástupci.

Elitní kategorii žen dominovala mladičká Barbora Průdková (Nutrend Specialized Racing), která se velmi rychle rozkoukává mezi dospělými a naplňuje všechny prognózy o svém talentu. Druhé místo obsadila úřadující mistryně republiky Pavla Havlíková (KC Kooperativa SG Jablonec)  a pro bronz si dojela Jitka Škarnitzlová (Liv cycling team).

V kategorii mužů (po odstoupení favorita Jana Škarnitzla) přesvědčivě zvítězil Jan Rajchart (Česká spořitelna - Accolade), druhé místo obsadil Kryštof Bogár (Superior MTB team) a třetí byl v Řepích Adam Šírek (KC Kooperativa SG Jablonec).

Juniorské kategorie znovu ovládli jezdci týmu Nutrend Specialized Racing, Adéla Šafářová a Matěj Průdek, které začátek sezóny zastihnul ve velmi dobré formě. Snad se jim podobným způsobem bude dařit i o víkendu na prvním závodě Světové juniorské série v italském Montichiari.

Více najdete na www.prahamtb.cz a www.skcpraha.cz

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: