Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

FOR BIKES nabídne největší přehlídku elektrokol

Info

01.03.2015

FOR eBIKES se bude prezentovat v rámci letošního veletrhu FOR BIKES a návštěvníkům ukáže největší přehlídku elektrol v Česku. Nabídne i šanci elektrokolo vyhrát. K otestování jich pak bude připraveno více než sto celkem od třiceti firem.

Autor:BikeFoto:Bike

Necelý měsíc zbývá do startovního výstřelu letošního veletrhu FOR BIKES v pražských Letňanech. Šestý ročník veletrhu cyklistiky otevře brány 27. března 2015.

Třídenní cyklistická akce bude mít letos elektrizující náboj. Kompletní hala 3 totiž bude věnovaná elektrokolům, která se představí v rámci FOR eBIKES. Půjde o největší přehlídku elektrokol, která se kdy v Česku konala. Se svými produkty se bude prezentovat třicítka společností.

Na výstavě Eurobike v Německu trumfla elektrokola běžná kola.

Na výstavě Eurobike v Německu trumfla elektrokola běžná kola.

Nablýskané modely budou moci být ihned vyzkoušeny. Kromě testovací dráhy pro MTB bude připravena i půlkilometrová testovací dráha, kde si návštěvníci přednosti bicyklů s elektropohonem vyzkouší.

Organizátoři mysleli i na zdraví a bezpečnost účastníků, a proto každý zájemce o testování bude vybaven přilbou Abus. Velmi atraktivní bude i soutěž o elektrokolo. Každý návštěvník, který bude v rámci veletrhu na dráze elektrokola testovat a odpoví správně na tipovací otázku, má šanci vyhrát model Crussis e-Largo 5.0 v hodnotě 37 000 korun.

Šestý ročník veletrhu FOR BIKES hlásí už nyní výrazný nárůst vystavovatelů. Přihlášeno je zatím rekordních 207 firem, které se budou prezentovat celkem ve 4 halách.

Souběžně s bicykly budou moci návštěvníci Letňan obdivovat i karavany, obytné vozy a potřeby pro kempování na veletrhu FOR CARAVAN.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: