Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Kulhavý začíná sezonu na Kypru. Z plného tréninku

Sport

26.02.2015

Loni měl prasklou čéšku a závod vynechal, letos se však Jaroslav Kulhavý vrací k prověřenému začátku sezony. Ode dneška bude startovat na Kypru na Sunshine Cupu, kde sklízel v letech minulých úspěchy – vyhrál několik etap a v roce 2012 i celkově.

„Příprava probíhá stoprocentně,“ těší olympijského vítěze a úřadujícího mistra světa v maratonu.

Sunshine Cup je čtyřdenní klání. Dnes se jede zahřívací 5,7 kilometrů dlouhá časovka, v dalších dnech dvě půlmaratonské etapy o délce 55 a 45 kilometrů a celkový čas určí vítěze po nedělním klasickém závodě cross country.

„Kyperský Sunshine Cup beru hlavně jako přípravu a test nového materiálu před etapovým závodem ABSA Cape Epic, který pojedu s Christophem Sauserem od 15. do 22. března v Jihoafrické republice. To je můj první vrchol sezony. Ale samozřejmě tu budu chtít zajet co nejlepší výsledek a sebrat nějaké body, byť jsem se na závod vyloženě nepřipravoval a pojedu ho z plného tréninku. Prioritou je dostat se tu do závodní intenzity,“ říká biker týmu Specialized Racing před podnikem, který je Mezinárodní cyklistickou federací UCI zařazený do Hors Categorie.

Program Sunshine Cup – Afxentia, 26. února, Lefkara - časovka 5,7 km. 27. února, Lefkara - Point-to-Point 55 km, 28. února, Lythrodontas - Point-to-Point 45 km, 1. března, Mantra tou Kampiou - XCO.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: