Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

FOR BIKES má novinku: závod na 45 km

Info

12.02.2015

Do bohatého kalendáře cyklistických závodů přibude od letošního roku další podnik: HERVIS RACE FOR BIKES.  Závod se uskuteční v rámci 6. ročníku veletrhu FOR BIKES konaného ve dnech 27. – 29. 3. 2015.

Premiérový ročník závodu horských kol pro širokou veřejnost je na programu v neděli 29. března v pravé poledne, odstartuje přímo v areálu PVA EXPO Praha Letňany.  Celková trasa měří 45 kilometrů a je rozložena do pěti totožných okruhů, které zavedou cyklisty do Kbelského lesoparku.

„Trasa vede ze 70 % terénem, z 20 % po lesních cestách a jen z 10 % po asfaltu. Každý okruh má převýšení 80 metrů, což na celý závod činí 400 metrů, což zvládne úplně každý,“ přibližuje ředitel závodu Michal Svoboda ze Cycling teamu Kbely. 

Organizátoři odhadují, že letos přijde opět kolem třiceti tisíc návštěvníků.

Organizátoři odhadují, že letos přijde opět kolem třiceti tisíc návštěvníků.

Připraveno bude celkem deset kategorií, v nichž dostanou všichni vítězové věcné ceny a nejrychlejší tři v absolutním pořadí i finanční odměny. V rámci dvousetkorunového poplatku za startovné obdrží všichni účastníci vstupenku na veletrh a parkovné.

Přihlášky budou na oficiálním webu www.forbikes.cz, registraci a měření čipovou technologií bude mít pod palcem společnost www.sportovniservis.cz

Na veletrh se přijde každoročně podívat téměř 30 000 návštěvníků. A závod přinese největší cyklistické akci tohoto druhu v republice další rozměr. „Věříme, že konání akce určitě přispěje k další atraktivitě a propagaci cyklistiky,“ nechal se slyšet Pavel Hájek, ředitel obchodního týmu FOR BIKES. „Limit startujících je stanoven na čtyři stovky, myslím, že bychom ho mohli bez větších potíží docílit.“

Děti mají vstup do 12 let zdarma. A o atrakce nebude nouze.

Děti mají vstup do 12 let zdarma. A o atrakce nebude nouze.

Šestý ročník veletrhu hlásí už měsíc a půl před startem třídenního programu výrazný nárůst vystavovatelů, přihlášeno je zatím rekordních 207 firem, které se budou prezentovat ve čtyřech halách. Vstupné bude 190 korun, pro děti do 12 let zdarma.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: