Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Radost na důchod: koupil si kolo od Contadora

Info

05.02.2015

Kolik byste byli ochotní zaplatit za nové kolo? V době oslabování koruny se bohužel blíží jejich poměrně velké zdražení (kolem 10 procent), najdou se však i fajnšmekři, kteří neváhají zaplatit astronomické částky. Tak jako za klenot španělského lídra stáje Tinkoff/Saxo Alberta Contadora, na němž vyhrál loňskou Vueltu. V dražbě bylo prodáno za 15 000 eur (cca 420 000 korun).

Autor:BikeFoto:Archiv

Nabídky z celého světa nakonec trumfl Steven Bennett z anglického Swindonu. Nadšenec před důchodem, který na kole plánuje opravdu hodně jezdit.

„V 80. a 90. letech jsem strávil několik dovolených ježděním po Evropě. Bylo to na kole Specialized Stumpjumper a moc rád na to vzpomínám,“ řekl nový majitel kola.

„Příští rok jdu do důchodu a plánuji jezdit hodně kopce. A zase to bude Specialized, ale teď hned kolo od Contadora S-Works Tarmac. Mám obrovskou motivaci si zlepšit kondici i zdraví,“ konstatoval Bennett.

Contador mu stroj osobně předá a celý výtěžek pomůže postiženým dětem v Tanzanii.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: