Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Biker Hynek dováží kanadský Argon 18

Info

21.01.2015

Chcete kolo, které sedlá Honza Bárta? Pak vyrazte do pražských Holešovic, lyžařsko-cyklistického obchodu LBS. Bude k vidění, ale i k dostání.

Autor:BikeFoto:Argon 18

Argon 18 je kanadský výrobce rámů prvotřídní kvality s 25letou tradicí. Jeho zakladatelem je bývalý špičkový závodník Gervais Rioux. Výrobce, který neustále inovuje a vyvíjí produkty mimořádných vlastností.

Kola Argon 18 jsou vysoce ceněna pro svůj precizní design a vyvážené vlastnosti a jsou k dostání ve čtyřiceti zemích po celém světě. Značku těchto kol sedlá i jedna z největších českých hvězd Jan Bárta z týmu Bora - Argon 18 a kola tak budete v příští sezoně vídat I v závodech World Tour.

Oficiálním distributorem kanadského výrobce kol Argon 18 pro Českou republiku a Slovensko se stává společnost Future Cycling, založená Kristiánem Hynkem v roce 2007. V jejím distribučním portfoliu naleznete celou řadu dalších vysoce prémiových a unikátních značek jako jsou ENVE composites, OPEN, Carbon-Ti, CeramicSpeed, Sportsbalm, Arundel a jiné.

Argon 18 bude spolu s ostatními produkty Future Cycling fyzicky k vidění již brzy na tradičním veletrhu For Bikes 27.-29. Března v Praze v Letňanech. Poté v prodejně LBS Sport a na showroomu Future Cycling Bike & Coffee v Praze 4. Další prodejci jsou v jednání.

 

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: