Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

VIDEO: Češi vládli ve Štětíně, nejlepší byl Slavík

Sport

20.01.2015

Do nové sezony vletěl úřadující mistr světa ve fourcrossu Tomáš Slavík vítězně. Vyhrál první závod nové série s názvem Downmall Tour 2015 v polském Štětíně. Druhý byl Michal Prokop, třetí další Čech Milan Myšík.

Autor:BikeFoto:Bike

Downmall Tour 2015 čítá tři závody, po Polsku se další konají v Německu (24. 1. v obchodním centru Eastgate Berlín) a finálové kolo se pojede v obchodním centru Arkády v Praze (sobota 31. 1.). Slavík se před odletem do Jižní Ameriky zúčastní všech závodů série. V Polsku zvítězil ve všech svých jízdách.

V nákupním centru pro jednou nebylo nabito jen kvůli nákupům.

V nákupním centru pro jednou nebylo nabito jen kvůli nákupům.

„Downmall byl pro mě vždycky zpestření zimní přípravy, ale letos je to už plnohodnotná série, na kterou je potřeba směřovat i přípravu. V Polsku byla trať spíš kratší, než jsme zvyklí z Arkád, spousta uzavřených zatáček, kde se mohlo chybovat a člověk na tak krátké trati jednoduše nesmí chybovat, aby se dostal na bednu. V každé jízdě jsem jel spíš rozvážně než zběsile a to se mi určitě vyplatilo," řekl Slavík.

Tomáš Slavík s šekem pro vítěze.

Tomáš Slavík s šekem pro vítěze.

„Nově jsem závodil na celoodpruženém kole Ghost bike Hood FS, což je fourcrossový speciál, na kterém jsem se podílel při jeho výrobě a musím říct, že to byla dobrá volba,“ dodal.

Podívejte se na jednu ze Slavíkových jízd:

wLb21Hal1j4

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: