Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Cyklistky jako modelky. Kalendář je na světě

Info

29.10.2014

Cyklistika je všudypřítomná. Tak zní téma již třetího ročníku cyklistického kalendáře, který nafotily české cyklistky ze všech koutů republiky pod záštitou Czech Mix Teamu.

Letošní kalendář vznikal na nejrůznějších místech Prahy. Dívky se fotily například na Zámeckých schodech, které jsou s cyklistikou spojeny díky tradičnímu bikovému klání, dále v Botanické zahradě, na Žižkově či ve sportovním areálu v Tróji.

Focení probíhalo dva dny, během nichž se cyklistky musely vžít do role modelek, a to se vším všudy. Po brzkém ranním budíčku následovala pečlivá příprava: profesionální líčení od Jany Maťašovské, úpravu vlasů provedla Michaela Vítková a pak samotné fotografování, které měl ve svých rukou Tomáš Tesař.

Mezi zúčastněnými dívkami byla například vítězka celkového pořadí Českého poháru na silnici pro rok 2014 Zuzana Neckářová, medailistka z mistrovství republiky Pavlína Šulcová, vítězka etapy UCI závodu v Rusku Tereza Trefná a další.

Kalendář budete moci koupit přes stránky www.czech-mix-team.cz, fanoušci v západních Čechách si mohou kalendář osobně zakoupit ve vybraných prodejnách Specialized Concept Store: Specialized Concept store Plzeň, Specialized Concept store Sokolov a také v Cyklocentru TVR Karlovy Vary.

Pořízením kalendáře holkám opět přiblížíte možnost účastnit se mezinárodních závodů. Letos díky tomu jezdily v mezinárodní konkurenci i nadějné kadetky a zúčastnily se etapového závodu v Německu.

Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: