Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

S vojáky do hor. Běžet! Hybridní bunda Salewa Pedroc


Není hybrid jako hybrid. Při kombinaci požadovaných vlastností tzv. hybridních bund se lze pohybovat v hodně širokém teritoriu. Kam s letošní Salewou Pedroc? Nejlíp na dlouhý trailový výběh do hor.

 

Je superlehoučká, navíc má (rychle) odepínací rukávy. Přitom dokáže zahřát, tedy ochránit před větrem a báječně pracuje, tedy dýchá. Materiál Polartec Alpha je vyvinutý vojenskou technologií pro období podzim-jaro. Tedy kvalita zaručena, neboť tady už nejde jen o vítězství, nebo trochu tepla navíc, ale přece přímo o život.

Hybridní charakter potvrzuje skladba materiálů dle pravidel bodymappingu - na vnějších částech je 100% polyamid (Polartec Alpha), na zadním sedle 63% polyamid, 27% polyester a 10% elastan (Durastretch Bamboo), na podšívce a vatování 100% polyester.

Bunda vyniká i vzhledově, však má na štítku hrdě napsáno: Designed in Dolomites. Bleděmodrá barva se žlutými zipy a černým utěsněním kapes (obě zvnějšku na prsou), šedavou podšívkou. Logíčko na prsou, (ne)nápadně ukrytý nápis na rukávě. Uzoučký střih obepne a zvýrazní vyšvihanou štíhlou postavu. Naopak manžety na rukávech i u krku nejsou úplně natěsno.

Je univerzálnější než předchozí podobný model Pedroc PTC Alpha, který jsme recenzovali v Outdooru jaro 2016, přesto určena do lehčích, nebo aktivnějších podmínek. Jednoduše: Ta starší je o něco teplejší a neodepne rukávy.

Více dalších recenzí materiálu naleznete v časopisech OUTDOOR nebo BIKE, které jsou k dostání u dobrých prodejců tisku nebo objednáte na mailu kohoutova@mf.cz

 

Salewa Pedroc Alpha Convertibile

hybridní bunda

materiál: Polartec Alpha, Durastretch Bamboo

váha: 325 g

barvy: modrá, poseidon (muži), černá, zelená (ženy)

cena: 5 699 Kč, prodává se mj. v Rock pointu

 


Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: