Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Active-sport

Chci inzerovat

Když nosič může být i los. Batoh Westige 55

Dlouhodobý test

Kvalitní batoh je základem každé výpravy. A když nejen funguje, ale ještě dobře vypadá! S největším jelenem v erbu (v Česku pár kusů losa žije na Šumavě a občas objeví v Lužických horách) se vydávají do outdoorového revíru i původem snowboarďáci. Nabízíme test aktuálního modelu Westige 55.

Westige je tuzemská značka, která se postupně začala věnovat také helmám a chráničům, pak i freeski a outdoorovému vybavení – spacákům, karimatkám, stanům a batohům – a nyní patří Mallu.

Náš „los“ je největší verzí řady (objemy 35, 45 a 55 litrů). Hned na první pohled má velmi elegantní design, kombinující šedou a žlutou, rámovanou černými popruhy. A k tomu perfektně propracované detaily: Jednoduché zavírání – hlavní přezka a stahovací šňůra. Oddělené a polohovatelné víko se dvěma kapsami, větší vnější a menší uvnitř na zip. Dvě postranní kapsy na lahev s vodou. Dvě nezávislé kapsy na zip s přístupem zvenku. Poutka na hole. Provzdušněná záda a popruhy s možnou úpravou na dvou místech. Bederní pás s velkými kapsami na zip. Integrovaná pláštěnka ve spodní kapse.

Sedí opravdu skvěle, pozici na zádech vyladíte lehce podle zátěže i aktivity. Díky tomu má velice široké spektrum užití, od prosté přepravy potřebností, přes trekové výpravy všeho druhu až k cestě na lyže. Snad jen na skialpy, nebo extrémní lezení by bylo lepší se poohlédnout po specializovanější výbavičce.

Materiál a tím i nosnost důkladněji prověří až čas, ale taktéž vypadá nadějně.

Další recenze materiálu najdete v novém časopise Outdoor, který se právě objevil na pultech.

 

Westige Lappi 55

batoh

materiál: polyester Honey comb 3000

objem: 55 litrů

cena: 1 990 Kč

 


Nahoru

Komentáře

Aktuálně
Mazda přichází s druhým faceliftem šestkového sedanu a kombi. Nový je například tvar zpětných zrcátek…

Když se řekne Lada, většina lidí si představí hranatý sedan se zadním náhonem vycházející z Fiatu 124…

Další, už 28. ročník časopisu Motocykl startujeme ve velkém stylu – dvojčíslem! Najdete v něm extra…


Newsletter
Newsletter - registrujte se pro odběr novinek. Váš e-mail: